LuxMedica Centrum Medyczne, ul. Welecka 38, 72-006 Mierzyn

Aktualności

29.05.2017
Klinika Leczenia Boreliozy już od 1 czerwca 2017 r...
Klinika Leczenia Boreliozy już od 1 czerwca 2017 r...
Klinika Leczenia Boreliozy już od 1 czerwca 2017 r. w Centrum Medycznym LUXMEDICA.

Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2017 r. przekształcamy funkcjonującą Poradnię Leczenia Boreliozy w Klinikę Leczenia Boreliozy poszerzając tym samym zakres świadczonych przez nasze Centrum Medyczne usług. Poza dostępnymi dotychczas badaniami specjalistycznymi w kierunku boreliozy i chorób odkleszczowych oraz konsultacjami lekarskimi wraz z leczeniem boreliozy metodą ILADS, wprowadzamy do naszej oferty terapię metodą doktora Royal Raymunda Rife’a. Wierzymy, że wprowadzenie tej innowacyjnej metody jako wspomagającej leczenie metodą ILADS, pozwoli naszym pacjentom na szybsze pokonanie boreliozy i powrót do normalnego życia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://www.luxmedica.pl/leczenie_metoda_dr_royal_raymunda_rifea.html lub pod numerem telefonu 91 48 48 404.
rozwiń
22.05.2017
Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu HIPOKRATE...
Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu HIPOKRATE...
Zakończyła się kolejna edycja plebiscytu HIPOKRATES. Miło nam poinformować, że drugi rok z rzędu Centrum Medyczne LUXMEDICA zwyciężyło w kategorii „Przychodnia Przyjazna Pacjentom” w Szczecinie i powiecie polickim.

Utrzymanie pierwszej pozycji i kolejne wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że budując naszą firmę musimy bazować przede wszystkim na zgranym zespole pracowników, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do codziennej pracy. Otrzymana nagroda jest przede wszystkim zasługą całego personelu naszego Centrum, bez których nie bylibyśmy w stanie osiągać tak wielkich sukcesów.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla całego zespołu ze strony Dyrekcji i Zarządu CM LUXMEDICA.

Jednocześnie korzystając z okazji pragniemy również podziękować naszym Pacjentom, którzy kolejny raz obdarzyli nas zaufaniem i wskazali naszą placówkę jako najlepszą w Szczecinie i powiecie polickim.
rozwiń
  • http://isynergia.pl
  • http://medica.edu.pl
  • http://www.nzozmedicalcare.pl
  • http://www.wseit.edu.pl
  • http://incert.pl
  • http://www.paladin-szczecin.pl
  • http://medeor.com.pl
  • http://trans-medics.pl
projekt i wykonanie mmCreation.pl