×

CENTRUM MEDYCZNE LUXMEDICA

Laryngolog

Krzysztof SINDREWICZ

Laryngolog

dr Krzysztof Sindrewicz

Absolwent kierunku lekarskiego na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Studnia ukończył z wyróżnieniem. Rok później sfinalizował staż podyplomowy w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 PUM w Szczecinie. Aktualnie realizuje ostatni - 6 rok specjalizacji z Otorynolaryngologii w Klinice Otorylaryngologii Dorosłych i Dzieci i Onkologii Laryngologicznej PUM w Szczecinie. W ramach specjalizacji wykonuje zabiegi laryngologiczne z zakresu nosa, gardła, krtani, uszu oraz szyi. Swoje zainteresowania szczególnie kieruje w stronę Onkologii Laryngologicznej oraz infekcji wirusem HPV w gardle.  

W roku 2019 uzyskał decyzją Rady Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego tytuł naukowy doktora nauk medycznych realizując pracę na temat „Rozpowszechnienia Infekcji Wirusem HPV w gardle pacjentów po transplantacji nerki leczonych immunosupresyjne”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów i Chirurgów Głowy i Szyi, autorem licznych doniesień naukowych publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Stale podnosi  swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. 

luxmedica_white

Centrum Medyczne LUXMEDICA to zespół wykwalifikowanych specjalistów lekarzy oraz fizjoterapeutów, których zadaniem jest kompleksowa diagnostyka, leczenie i rehabilitacja.

Kontakt

CENTRUM MEDYCZNE LUXMEDICA
ul. Welecka 1A, 72-006 Mierzyn

  • +48 91 48 48 404

  • rejestracja@luxmedica.pl

Odwiedź Nas

Copyrights © 2022 LuxMedica All rights reserved.    |   Powered by creativeforyou.pl   |    Polityka prywatności