×

CENTRUM MEDYCZNE LUXMEDICA

Specjalista chorób wewnętrznych

MARCIN LISAK

Specjalista chorób wewnętrznych, Nefrolog, Internista

dr n. med. Marcin Lisak

Dr n.med. Marcin Lisak nefrolog, specjalista chorób wewnętrznych. Od 2010r. związany jest z Kliniką Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 2 w Szczecinie. Odbył tam szkolenie specjalizacyjne z Chorób Wewnętrznych zakończone uzyskaniem tytułu specjalisty w 2017r. , a dwa lata później uzyskał tyt. specjalisty z Nefrologii. W 2018r. obronił pracę doktorską pt.: „Ocena niektórych wskaźników regulacji przemian wapniowo-fosforanowych i endogennych hormonów płciowych u pacjentów z przewlekłą chorobą nerek”. Doktor Lisak otacza opieką Pacjentów z chorobami nerek jak i innymi przewlekłymi schorzeniami wieku dorosłego. Profesjonalizm, wszechstronna wiedza i empatia to cechy, które pozwalają mu efektywnie diagnozować i leczyć pacjentów na oddziale szpitalnym oraz poradni ambulatoryjnej. Od ponad 10 lat pracuje w Zachodniopomorskim Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, dzięki czemu nabył doświadczenie w leczeniu p/bólowym Pacjentów z zaawansowanymi postaciami chorób nowotworowych. W 2018r. nabył ponadto uprawnienia do badań kierowców i kandydatów na kierowców. 

Doktor Lisak nieustannie poszerza swoją wiedzę kliniczną uczestnicząc w licznych zjazdach naukowych i sympozjach oraz w kursach doszkalających, np. z zakresu diagnostyki USG. 

Jeśli potrzebujecie Państwo konsultacji z zakresu chorób nerek lub innych schorzeń internistycznych, Doktor Marcin Lisak służy swoim doświadczeniem i wiedzą.

luxmedica_white

Centrum Medyczne LUXMEDICA to zespół wykwalifikowanych specjalistów lekarzy oraz fizjoterapeutów, których zadaniem jest kompleksowa diagnostyka, leczenie i rehabilitacja.

Kontakt

CENTRUM MEDYCZNE LUXMEDICA
ul. Welecka 1A, 72-006 Mierzyn

  • +48 91 48 48 404

  • rejestracja@luxmedica.pl

Odwiedź Nas

Copyrights © 2022 LuxMedica All rights reserved.    |   Powered by creativeforyou.pl   |    Polityka prywatności