CENTRUM MEDYCZNE LUXMEDICA
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta
Gabriella Dyko
Ukończyłam w 2022 roku studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi uzyskując tytuł magistra fizjoterapii. Już na studiach zaszczepiono we mnie ciekawość do procesu przygotowania i rekonwalescencji po wszelkich operacjach.
Moim głównym obszarem pracy jest fizjoterapia pooperacyjna po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.
Na co dzień zajmuję się również fizjoterapią w klasycznym zakresie terapii manualnej i ruchowej pacjentów borykających się m.in. z:
- bólami kończyn, pleców i karku
- bólami napięciowymi
- bliznami
Specjalizuję się w technikach powięziowych, wykorzystuje w terapii technikę MTG (masaż tkanek głębokich), kinesiotaping, masaż bańką chińską oraz elementy pinoterapii.
Copyrights © 2022 LuxMedica All rights reserved. | Projekt i wykonanie grafikadlabiznesu.com | Polityka prywatności