CENTRUM MEDYCZNE LUXMEDICA

Ginekolog

na strone

Ginekolog

lek.n.med Michalina Roguska

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.
Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego SPSK nr 2 w Szczecinie uzyskując w 2022 roku tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami (polsko- i anglojęzycznymi) wydziału lekarskiego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Z zaangażowaniem uczestniczy w licznych konferencjach oraz warsztatach tematycznych stale pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności.

Obecnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Rejonowym w Nowogardzie, gdzie zajmuje się między innymi leczeniem zabiegowym technikami endoskopowymi – histeroskopią i laparoskopią.

Podejmie się kompleksowej opieki w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia kobiety, opieki nad kobietą ciężarną, starającą się o potomstwo oraz opieką ginekologiczną i poradnictwem w zakresie antykoncepcji.

luxmedica_white

Centrum Medyczne LUXMEDICA to zespół wykwalifikowanych specjalistów lekarzy oraz fizjoterapeutów, których zadaniem jest kompleksowa diagnostyka, leczenie i rehabilitacja.

Kontakt

CENTRUM MEDYCZNE LUXMEDICA
ul. Welecka 1A, 72-006 Mierzyn

  • +48 91 48 48 404

  • rejestracja@luxmedica.pl

Odwiedź Nas

Copyrights © 2022 LuxMedica All rights reserved.    |   Powered by creativeforyou.pl   |    Polityka prywatności